תוכלו לחתור בבריכות הזרמים של "הידרופול Hydropool"!

ניתן לשדרג את בריכת הזרמים של חברת "הידרופול", למכונת תירגול אולטימטיבית עם אפשרות חתירה בבריכת הזרמים.

סרטון מחברת Hydropool Swimspa מראה את השימוש ערכה זו בבריכת הזרמים שלנו, אשר ייחודית ומוגנת בפטנט מערכת ניקוי סינון עצמית, על מנת להבטיח לכם מים נקיים וצלולים לאורך כל השנה כמעט ללא תחזוקה. עם בידוד קנדי שיבטיח לכם, עלות הפעלה נמוכה ביותר בתעשיית בריכות הזרמים.

המחויבות ל"תמיד ירוק" של חברת "הידרופול Hydropool" מאפשרת לכם להתרווח וליהנות מחוויה נפלאה של בריכת זרמים אשר תורמים גם לסביבה וגם לחייכם במשך שנים רבות.

אזור הספא מצויד במערכת העיסוי הייחודית שלנו, במתן עיסוי גוף מלא והתאמה אישית לעיסוי הרפיה או לעיסוי בריא וחזק עם מערכת ניקוי עצמית של המים, 100% ניקוי, בספא כל 15 דקות ובבריכת הזרמים 100% ניקוי המים כל 40 דקות.כך מתקיימת זרימת מים טובה יותר דרך המסננים שלנו יותר מכל מותג אחר של בריכות זרמים.

החברה, יצרנית בריכות הזרמים הראשונה בעולם המאושרת על ידי CEC: חברת "הידרופול Hydropool" מחויבת להימצא בחזית פיתוח הטכנולוגיות היעילות מבחינת אנרגיה. המערכות הייחודיות שלנו המתנקות מעצמן, ומערכות המיגון התרמי HydroWise מאפשרות לנו לעמוד בתקני נצילות האנרגיה המחמירים ביותר של הוועדה לאנרגיה של קליפורניה (C.E.C).

בריכות הזרמים הניטרליים הראשונים בעולם מבחינת פליטות פחמןחברת "הידרופול Hydropool" מחויבת להקטין למינימום ולנטרל את פליטות הפחמן מתהליכי הייצור שלה. יוזמות הייצור הרזה שלנו מפחיתות באופן קבוע את עקבות הפחמן שלנו. תוכנית יוזמת נטיעת העצים שלנו מבטיחה את תמיכתנו בפרויקטים שלאיכות סביבה, המנטרלים את פליטות הפחמן בתהליכי הייצור שלנו.

הפחתה, שימוש חוזר, מחזורחברת "הידרופול Hydropool" מחויבת להפחית את הפסולת הנשלחת לאתרי הטמנת פסולת. בנוסף ליוזמות הייצור הרזה המפחיתות ו/או עושות שימוש חוזר בחומרי פסולת, אנו מעורבים גם בתוכנית מיחזור ברחבי החברה כולה. גם המעטפות של בריכת השחיה שלנו ניתנים למיחזור.

הדפסה אחראית כלפי הסביבה: חברת "הידרופול Hydropool" מחויבת לתמוך ביערות המנוהלים באופן אחראי כדי להגן על בתי הגידול של חיות בר, להבטיח מים נקיים ולשמור על בריאות היערות לדורות הבאים. לכן, כל הפוסטרים והעלונים המיוצרים על ידינו מודפסים על ידי חברות המאושרות על ידי המועצה לניהול יערות העולם (FSC), על גבי נייר המאושר על ידי FCS.

כמו שהבנתם – אין סיבה לדאגה.