בקרה שוטפת Aquaflex בבריכת זרמים Aquatrainer
מחברת "הידרופול Hydropool"

מערכת זו מאפשרת לשחיין לשנות את זרימת המים ולהתאים את עוצמת השחייה של מסאג'רים. מאפשר התאמה מהירה לרמת כושר השחיין משחיין טירון לשחיין מנוסה. המקשים נמצאים בסוף הבריכה, כך שניתן בקלות להתאים את השחייה מבלי לחזור לאזור לוח המקשים הראשי.

הדגם המשופר של אקווה-פלקס Aquaflex – הבקרה של בריכת הזרמים מסדרת Aquatrainer. בקרה שוטפת Aquaflex בבריכת זרמים: מחברת "הידרופול Hydropool" מערכת המאפשרת לשחיין לשנות את זרימת המים ולהתאים את עוצמת השחייה של מסאג'רים. מאפשר התאמה מהירה לרמת כושר השחיין משחיין טירון לשחיין מנוסה. המקשים נמצאים בסוף הבריכה, כך שניתן בקלות להתאים את השחייה מבלי לחזור לאזור לוח המקשים הראשי.

הדגם המשופר של הבקרה Aquaflex בבריכות הזרמים Aquatrainer (זמין רק בבריכות הזרמים מדגמי AquaTrainer). 

אין סיבה לדאגה.

הבידוד הקנדי, יבטיח לכם, עלות הפעלה נמוכה ביותר בתעשיית בריכות הזרמים ואזור הספא מצויד במערכת העיסוי הייחודית שלנו, במתן עיסוי גוף בהתאמה אישית, עיסוי מלא, עיסוי הרפיה, עיסוי חזק או עיסוי בריא.

חברת "הידרופול Hydropool" מתחייבת ל"תמיד ירוק" כך שמאפשר ללקוחות שלנו להתרווח וליהנות מחוויה נפלאה של בריכת זרמים
אשר תורמות גם לחייהם וגם לסביבה במשך שנים רבות. 
מערכת בריכת הזרמים מוגנת בפטנט הייחודי שלנו: מערכת ניקוי עצמי, אשר מציע לכם רק מים נקיים וצלולים עם תחזוקה מועטת מאוד. כל 15 דקות ניקוי של 100% באזור הספא וכל 40 דקות באזור בריכת הזרמים. כך מתקיימת זרימת מים טובה יותר דרך המסננים שלנו יותר מכל מותג אחר של בריכות זרמים. על מנת להבטיח לך מים נקיים וצלולים לאורך כל השנה עם מעט תחזוקה!

בריכות הזרמים הניטרליים הראשונים בעולם מבחינת פליטות פחמןחברת "הידרופול Hydropool" מחויבת להקטין למינימום ולנטרל את פליטות הפחמן מתהליכי הייצור שלה. יוזמות הייצור הרזה שלנו מפחיתות באופן קבוע את עקבות הפחמן שלנו. תוכנית יוזמת נטיעת העצים שלנו מבטיחה את תמיכתנו בפרויקטים שלאיכות סביבה, המנטרלים את פליטות הפחמן בתהליכי הייצור שלנו.

החברה, יצרנית בריכות הזרמים הראשונה בעולם המאושרת על ידי CEC: חברת "הידרופול Hydropool" מחויבת להימצא בחזית פיתוח הטכנולוגיות היעילות מבחינת אנרגיה. המערכות הייחודיות שלנו המתנקות מעצמן, ומערכות המיגון התרמי HydroWise מאפשרות לנו לעמוד בתקני נצילות האנרגיה המחמירים ביותר של הוועדה לאנרגיה של קליפורניה (C.E.C).

הפחתה, שימוש חוזר, מחזורחברת "הידרופול Hydropool" מחויבת להפחית את הפסולת הנשלחת לאתרי הטמנת פסולת. בנוסף ליוזמות הייצור הרזה המפחיתות ו/או עושות שימוש חוזר בחומרי פסולת, אנו מעורבים גם בתוכנית מיחזור ברחבי החברה כולה. גם המעטפות של בריכת השחיה שלנו ניתנים למיחזור. כולל הדפסה אחראית כלפי הסביבה: חברת "הידרופול Hydropool" מחויבת לתמוך ביערות המנוהלים באופן אחראי כדי להגן על בתי הגידול של חיות בר, להבטיח מים נקיים ולשמור על בריאות היערות לדורות הבאים. לכן, כל הפוסטרים והעלונים המיוצרים על ידינו מודפסים על ידי חברות המאושרות על ידי המועצה לניהול יערות העולם (FSC), על גבי נייר המאושר על ידי FCS.