בהחלט שווה את המאמץ והתשלום!

תכירו את בריכת הזרמים 17fx AquaTrainer של Hydropool

כמו שהבנתם – אין סיבה לדאגה, המערכת הזו מוגנת בפטנט הייחודי שלנו: ניקוי עצמי אשר מציע לכם רק מים נקיים וצלולים עם תחזוקה מועטת מאוד. יש לנו מערכת ניקוי עצמית, באזור הספא, 100% ניקוי המים מתבצע כל 15 דקות ובאזור בריכת זרמים 100% ניקוי המים מתקיים כל 40 דקות, כך שיש זרימת מים טובה יותר דרך המסננים, יותר מכל מותג אחר של בריכות זרמים.

כך מובטחים לכם מים נקיים וצלולים לאורך כל השנה עם מעט מאד תחזוקה!

הבידוד הקנדי שלנו, יבטיח לכם, עלות הפעלה נמוכה ביותר בתעשיית בריכות הזרמים ואזור הספא מצויד במערכת העיסוי הייחודית שלנו, במתן עיסוי גוף מלא והתאמה אישית לעיסוי הרפיה או לעיסוי בריא וחזק.

בריכות הזרמים הניטרליים הראשונים בעולם מבחינת פליטות פחמן:
חברת "הידרופול Hydropool" מחויבת להקטין למינימום ולנטרל את פליטות הפחמן מתהליכי הייצור שלה. יוזמות הייצור הרזה שלנו מפחיתות באופן קבוע את עקבות הפחמן שלנו. תוכנית יוזמת נטיעת העצים שלנו מבטיחה את תמיכתנו בפרויקטים שלאיכות סביבה, המנטרלים את פליטות הפחמן בתהליכי הייצור שלנו.

החברה, יצרנית בריכות הזרמים הראשונה בעולם המאושרת על ידי CEC:
חברת "הידרופול Hydropool" מחויבת להימצא בחזית פיתוח הטכנולוגיות היעילות מבחינת אנרגיה. המערכות הייחודיות שלנו המתנקות מעצמן, ומערכות המיגון התרמי HydroWise מאפשרות לנו לעמוד בתקני נצילות האנרגיה המחמירים ביותר של הוועדה לאנרגיה של קליפורניה (C.E.C).

חברת "הידרופול Hydropool" מתחייבת ל"ירוק תמיד" כך שמאפשר ללקוחות שלנו להתרווח וליהנות מחוויה נפלאה של בריכת זרמים אשר תורמות גם לחייהם וגם לסביבה במשך שנים רבות.

הדפסה אחראית כלפי הסביבה:
חברת "הידרופול Hydropool" מחויבת לתמוך ביערות המנוהלים באופן אחראי כדי להגן על בתי הגידול של
חיות בר, להבטיח מים נקיים ולשמור על בריאות היערות לדורות הבאים. לכן, כל הפוסטרים והעלונים המיוצרים על ידינו מודפסים על ידי חברות המאושרות על ידי המועצה לניהול יערות העולם (FSC), על גבי נייר המאושר על ידי FCS.

הפחתה, שימוש חוזר, מחזור:
חברת "הידרופול Hydropool" מחויבת להפחית את הפסולת הנשלחת לאתרי הטמנת פסולת. בנוסף ליוזמות הייצור הרזה המפחיתות ו/או עושות שימוש חוזר בחומרי פסולת, אנו מעורבים גם בתוכנית מיחזור ברחבי החברה כולה. גם המעטפות של בריכת השחיה שלנו ניתנים למיחזור.