הדגמה של בריכת זרמים מחברת "הידרופול Hydropool"

יהושע, אחד מאנשי המכירות של אורגון, הפגין סגנון חזה בדגם AquaTrainer 19 מחברת הידרופול.

בריכות זרמים על ידי חברת "הידרופול Hydropool" הן הדרך המושלמת לשחות בכל יום. תארו לעצמכם שמעולם לא תצטרכו שוב לפנות, לגעת או לדחוף את דופן קיר הבריכה.

חברת Hydropool Swimspa בעלת מערכת של בריכת הזרמים, ייחודית ומוגנת בפטנט מערכת ניקוי סינון עצמית, על מנת להבטיח לכם מים נקיים וצלולים לאורך כל השנה עם מעט מאד תחזוקה ויחד עם המחוייבות לתמיד ירוק תוכלו אתם והסביבה להנות מחוויה נהדרת ובריאה.

באזור הספא מערכת עיסוי ייחודית שלנו, במתן עיסוי גוף מלא בהתאמה אישית, לעיסוי הרפיה או לעיסוי בריא.

הבידוד הקנדי שלנו, יבטיח לכם, עלות הפעלה נמוכה ביותר בתעשיית בריכות הזרמים.

יש לנו מערכת ניקוי עצמית, באזור הספא ניקוי 100% המים כל 15 דקות ובאזור בריכות זרמים ניקוי 100% המים כל 40 דקות, כך יש זרימת מים טובה יותר דרך המסננים שלנו יותר מכל מותג אחר של בריכות זרמים.

החברה-יצרנית בריכות הזרמים הראשונה בעולם המאושרת על ידי CEC: חברת "הידרופול Hydropool" מחויבת להימצא בחזית פיתוח הטכנולוגיות היעילות מבחינת אנרגיה. המערכות הייחודיות שלנו המתנקות מעצמן, ומערכות המיגון התרמי HydroWise מאפשרות לנו לעמוד בתקני נצילות האנרגיה המחמירים ביותר של הוועדה לאנרגיה של קליפורניה (C.E.C). 

חברת "הידרופול Hydropool" מתחייבת ל"תמיד ירוק" כך שמאפשר ללקוחות שלנו להתרווח וליהנות מחוויה נפלאה של בריכת זרמים
אשר תורמות גם לחייהם וגם לסביבה במשך שנים רבות. 
כוללת הדפסה אחראית כלפי הסביבה: חברת "הידרופול Hydropool" מחויבת לתמוך ביערות המנוהלים באופן אחראי כדי להגן על בתי הגידול של חיות בר, להבטיח מים נקיים ולשמור על בריאות היערות לדורות הבאים. לכן, כל הפוסטרים והעלונים המיוצרים על ידינו מודפסים על ידי חברות המאושרות על ידי המועצה לניהול יערות העולם (FSC), על גבי נייר המאושר על ידי FCS. כוללת הפחתה, שימוש חוזר, מחזורחברת "הידרופול Hydropool" מחויבת להפחית את הפסולת הנשלחת לאתרי הטמנת פסולת. בנוסף ליוזמות הייצור הרזה המפחיתות ו/או עושות שימוש חוזר בחומרי פסולת, אנו מעורבים גם בתוכנית מיחזור ברחבי החברה כולה. גם המעטפות של בריכת השחיה שלנו ניתנים למיחזור.

בקרה שוטפת Aquaflex בבריכת זרמים: מחברת "הידרופול Hydropool": מערכת זו מאפשרת לשחיין לשנות את זרימת המים ולהתאים את עוצמת השחייה של מסאג'רים. מאפשר התאמה מהירה לרמת כושר השחיין משחיין טירון לשחיין מנוסה. המקשים נמצאים בסוף הבריכה, כך שניתן בקלות להתאים את השחייה מבלי לחזור לאזור לוח המקשים הראשי.

הדגם המשופר של  הבקרה אקווה-פלקס Aquaflex של בריכת הזרמים מסדרת Aquatrainer, זמין רק בבריכות הזרמים מדגמי AquaTrainer.