בואו תכירו מהמומחים!

סרטון מחברת Hydropool Swimspa המערכת הזו של בריכת הזרמים שלנו, ייחודית ומוגנת בפטנט מערכת ניקוי סינון עצמית, על מנת להבטיח לך מים נקיים וצלולים לאורך כל השנה עם קרוב ל 0 תחזוקה!

המחויבות ל"תמיד ירוק" של חברת "הידרופול Hydropool" מאפשרת ללקוחות שלנו להתרווח וליהנות מחוויה נפלאה של בריכת זרמים אשר תורמים גם לסביבה וגם לחייהם במשך שנים רבות.

כמו שהבנתם – אין סיבה לדאגה, המערכת הזו מוגנת בפטנט הייחודי שלנו: ניקוי עצמי אשר מציע לכם רק מים נקיים וצלולים עם תחזוקה מועטת מאוד.

בריכות הזרמים הניטרליים הראשונים בעולם מבחינת פליטות פחמן: חברת "הידרופול Hydropool" מחויבת להקטין למינימום ולנטרל את פליטות הפחמן מתהליכי הייצור שלה. יוזמות הייצור הרזה שלנו מפחיתות באופן קבוע את עקבות הפחמן שלנו. תוכנית יוזמת נטיעת העצים שלנו מבטיחה את תמיכתנו בפרויקטים שלאיכות סביבה, המנטרלים את פליטות הפחמן בתהליכי הייצור שלנו.

הפחתה, שימוש חוזר, מחזורחברת "הידרופול Hydropool" מחויבת להפחית את הפסולת הנשלחת לאתרי הטמנת פסולת. בנוסף ליוזמות הייצור הרזה המפחיתות ו/או עושות שימוש חוזר בחומרי פסולת, אנו מעורבים גם בתוכנית מיחזור ברחבי החברה כולה. גם המעטפות של בריכת השחיה שלנו ניתנים למיחזור. 

המערכת הזו של בריכת הזרמים שלנו, ייחודית ומוגנת בפטנט מערכת ניקוי סינון עצמית, על מנת להבטיח לכם מים נקיים וצלולים לאורך כל השנה עם קרוב ל 0 תחזוקה! יש מערכת ניקוי עצמית, 100% ניקוי של המים כל 15 דקות ובבריכות זרמים ניקוי המים כל 40 דקות אשר 100%, יש זרימת מים טובה יותר דרך המסננים שלנו יותר מכל מותג אחר של בריכות זרמים. 

אזור הספא מצויד במערכת העיסוי הייחודית שלנו, במתן עיסוי גוף מלא והתאמה אישית לעיסוי הרפיה או לעיסוי בריא וחזק. הבידוד הקנדי שלנו, יבטיח לכם, עלות הפעלה נמוכה ביותר בתעשיית בריכות הזרמים.

החברה, יצרנית בריכות הזרמים הראשונה בעולם המאושרת על ידי CEC: חברת "הידרופול Hydropool" מחויבת להימצא בחזית פיתוח הטכנולוגיות היעילות מבחינת אנרגיה. המערכות הייחודיות שלנו המתנקות מעצמן, ומערכות המיגון התרמי HydroWise מאפשרות לנו לעמוד בתקני ניצול האנרגיה המחמירים ביותר של הוועדה לאנרגיה של קליפורניה (C.E.C).

הדפסה אחראית כלפי הסביבה: חברת "הידרופול Hydropool" מחויבת לתמוך ביערות המנוהלים באופן אחראי כדי להגן על בתי הגידול של
חיות בר, להבטיח מים נקיים ולשמור על בריאות היערות לדורות הבאים. לכן, כל הפוסטרים והעלונים המיוצרים על ידינו מודפסים
על ידי חברות המאושרות על ידי המועצה לניהול יערות העולם (FSC), על גבי נייר המאושר על ידי FCS.