הפעלת לוח בקרה של בריכות הזרמים מחברת Hydropool הקנדית!

המחויבות ל"תמיד ירוק" של חברת "הידרופול Hydropool" מאפשרת ללקוחות שלנו להתרווח וליהנות מחוויה נפלאה של בריכת זרמים אשר תורמים גם לסביבה וגם לחייהם במשך שנים רבות.

אזור הספא מצויד במערכת העיסוי הייחודית שלנו, במתן עיסוי גוף מלא והתאמה אישית לעיסוי הרפיה או לעיסוי בריא. באמצעות מערכת ניקוי עצמית, מתקיים ניקוי של 100% המים, כל 15 דקות ובאזור בריכות הזרמים מתקיים ניקוי של 100% מהמים כל 40 דקות. יש זרימת מים טובה יותר דרך המסננים שלנו יותר מכל מותג אחר של בריכות זרמים.

המערכת של בריכת הזרמים מחברת Hydropool Swimspa, ייחודית ומוגנת בפטנט מערכת ניקוי סינון עצמית, על מנת להבטיח לכם מים נקיים וצלולים לאורך כל השנה עם תחזוקה מועטה!

הבידוד הקנדי שלנו, יבטיח לכם, עלות הפעלה נמוכה ביותר בתעשיית בריכות הזרמים.

בריכות הזרמים הניטרליים הראשונים בעולם מבחינת פליטות פחמןחברת "הידרופול Hydropool" מחויבת להקטין למינימום ולנטרל את פליטות הפחמן מתהליכי הייצור שלה. יוזמות הייצור הרזה שלנו מפחיתות באופן קבוע את עקבות הפחמן שלנו. תוכנית יוזמת נטיעת העצים שלנו מבטיחה את תמיכתנו בפרויקטים שלאיכות סביבה, המנטרלים את פליטות הפחמן בתהליכי הייצור שלנו.

החברה, יצרנית בריכות הזרמים הראשונה בעולם המאושרת על ידי CEC: חברת "הידרופול Hydropool" מחויבת להימצא בחזית פיתוח הטכנולוגיות היעילות מבחינת אנרגיה. המערכות הייחודיות שלנו המתנקות מעצמן, ומערכות המיגון התרמי HydroWise מאפשרות לנו לעמוד בתקני נצילות האנרגיה המחמירים ביותר של הוועדה לאנרגיה של קליפורניה (C.E.C).

הפחתה, שימוש חוזר, מחזורחברת "הידרופול Hydropool" מחויבת להפחית את הפסולת הנשלחת לאתרי הטמנת פסולת. בנוסף ליוזמות הייצור הרזה המפחיתות ו/או עושות שימוש חוזר בחומרי פסולת, אנו מעורבים גם בתוכנית מיחזור ברחבי החברה כולה. גם המעטפות של בריכת השחיה שלנו ניתנים למיחזור. כולל הדפסה אחראית כלפי הסביבה. חברת "הידרופול Hydropool" מחויבת לתמוך ביערות המנוהלים באופן אחראי כדי להגן על בתי הגידול של חיות בר, להבטיח מים נקיים ולשמור על בריאות היערות לדורות הבאים. לכן, כל הפוסטרים והעלונים המיוצרים על ידינו מודפסים על ידי חברות המאושרות על ידי המועצה לניהול יערות העולם (FSC), על גבי נייר המאושר על ידי FCS.