בריכות זרמים מחברת Hydropool מתאימים לגינה, לחצר, למרפסת

זה בריכה, זה ספא, זה חדר הכושר הימי האולטימטיבי!

במשך שנים מטפלים פיזיותרפיסטים משתמשים בטיפולי מים, חתירה, אירובי מדרגה, רצועות מתיחה, ריצה והליכה נגד הזרם. 

חברת Hydropool בעלת מערכת ייחודית ומוגנת בפטנט של בריכת הזרמים. מערכת ניקוי סינון עצמית, על מנת להבטיח לכם מים נקיים וצלולים לאורך כל השנה עם מעט תחזוקה בשילוב המחויבות ל"תמיד ירוק" של חברת "הידרופול Hydropool" מאפשרת לכם להתרווח וליהנות מחוויה נפלאה של בריכת זרמים, אשר תורמת גם לסביבה וגם לחייכם במשך שנים רבות.

בריכות הזרמים הניטרליים הראשונים בעולם מבחינת פליטות פחמן:

חברת "הידרופול Hydropool" מחויבת להקטין למינימום ולנטרל את פליטות הפחמן מתהליכי הייצור שלה. יוזמות הייצור הרזה שלנו מפחיתות באופן קבוע את עקבות הפחמן שלנו. תוכנית יוזמת נטיעת העצים שלנו מבטיחה את תמיכתנו בפרויקטים שלאיכות סביבה, המנטרלים את פליטות הפחמן בתהליכי הייצור שלנו.

החברה, יצרנית בריכות הזרמים הראשונה בעולם המאושרת על ידי CEC:
חברת "הידרופול Hydropool" מחויבת להימצא בחזית פיתוח הטכנולוגיות היעילות מבחינת אנרגיה. המערכות הייחודיות שלנו המתנקות מעצמן, ומערכות המיגון התרמי HydroWise מאפשרות לנו לעמוד בתקני נצילות האנרגיה המחמירים ביותר של הוועדה לאנרגיה של קליפורניה (C.E.C).

חברת "הידרופול Hydropool" מתחייבת ל"ירוק תמיד" כך שמאפשר ללקוחות שלנו להתרווח וליהנות מחוויה נפלאה של בריכת זרמים אשר תורמות גם לחייהם וגם לסביבה במשך שנים רבות. כוללת הפחתה, שימוש חוזר, מחזורחברת "הידרופול Hydropool" מחויבת להפחית את הפסולת הנשלחת לאתרי הטמנת פסולת. בנוסף ליוזמות הייצור הרזה המפחיתות ו/או עושות שימוש חוזר בחומרי פסולת, אנו מעורבים גם בתוכנית מיחזור ברחבי החברה כולה. גם המעטפות של בריכת השחיה שלנו ניתנים למיחזור. כוללת הדפסה אחראית כלפי הסביבה: חברת "הידרופול Hydropool" מחויבת לתמוך ביערות המנוהלים באופן אחראי כדי להגן על בתי הגידול של חיות בר, להבטיח מים נקיים ולשמור על בריאות היערות לדורות הבאים. לכן, כל הפוסטרים והעלונים המיוצרים על ידינו מודפסים על ידי חברות המאושרות על ידי המועצה לניהול יערות העולם (FSC), על גבי נייר המאושר על ידי FCS