כיסוי הכובענע הוא המפתח לאושר שלך!

מה אם תוכלו לגשת לבריכת הזרמים שלכם או למערכת הספא שלכם רק עם סיבוב פשוט של מפתח, מבלי שוב להיאבק עם פתיחת הכיסוי או הסרת פסולת?

עם הכיסוי החשמלי הייחודי והיחידי בארץ – הכובענע, תוכלו להעניק לבריכת הזרמים / מערכת הספא שלכם את בידוד הכיסוי הגבוה ביותר ולאחר מכן גם להפוך אותה לאחת מהנגישות ביותר…כל זאת בתוך 20 שניות בלבד ומעט מאמץ!

עם כיסוי חשמלי מיוחד לבריכת הזרמים מדגם LEGEND, בריכת הזרמים שלכם תהיה נגישה יותר וקלה יותר לשימוש מאי פעם!
כמעט בכל תנאי מזג אוויר, ניתן להרים או לכסות את הכיסוי, באמצעות סיבוב פשוט של מפתח ולאחר כמה שניות בלבד, תוכלו לצלול וליהנות מבריכה נגד הזרם מבלי להיאבק עם כיסוי מסורבל (זה אוטומטי לחלוטין!).

כאשר סגור, כיסוי חזק זה, עם ערך בידוד גבוה בהרבה מכיסויים ג'קוזי מסורתיים יותר, מספק הגנת גבוהה תוך מניעת גישה בלתי רצויה לילדים, בעלי חיים ופורצים. ברגע שנפתח, הגג מגן מפני תנאי מזג אוויר גרועים והמוצקות של העיצוב יבטיח את השקט הנפשי שלכם, ללא קשר לתנאים. בנוסף, כולל עיצוב הגמיש של הכיסוי החשמלי.

מדובר על יותר מרק כיסוי לבריכות הזרמים / למערכת הספא שלכם. הכובענע הינה מערכת כיסוי חשמלי, המשמשת גם כגזיבו אוטומטי לחלוטין, המציע לכם נוחות מקסימלית,בטיחות ואינטימיות. המערכת נעשית בקנדה באמצעות החומרים החדשניים והאיכותיים בתחום. המוצר מתוכנן לסבול את האקלים הקפדני ביותר, תוך כדי חיסכון כספי, על הוצאות חימום, מים מבוזבזים ומוצרי תחזוקה.

יצרן: כובענע Covana

יצרן: בריכות זרמים HydroPool