מערכת הסינון של "הידרופול Hydropool"

ניקוי עצמי סופי HPSC

המערכת של בריכות הזרמים מחברת "הידרופול Hydropool", בעלות מערכת ניקוי וסינון 100% מהמים,
כל 15 דקות באזור הספא וכל 40 דקות באזור הבריכת זרמים. יש זרימת מים טובה יותר דרך המסננים שלנו
יותר מכל מותג אחר של בריכות זרמים.

סרטון מחברת Hydropool Swimspa המסביר על המערכת הזו של בריכת הזרמים שלנו, ייחודית ומוגנת
בפטנט מערכת ניקוי סינון עצמית
, על מנת להבטיח לכם מים נקיים וצלולים לאורך כל השנה עם מעט תחזוקה מצדכם!

הבידוד הקנדי שלנו, יבטיח לכם, עלות הפעלה נמוכה ביותר בתעשיית בריכות הזרמים. 

באזור הספא מערכת עיסוי ייחודית שתעניק לכם עיסוי גוף מלא בהתאמה אישית לעיסוי הרפיה או לעיסוי חזק. 

חברת "הידרופול Hydropool" מתחייבת ל"תמיד ירוק"כך שמאפשר ללקוחות שלנו להתרווח וליהנות מחוויה נפלאה של בריכת זרמים אשר תורמות גם לחייהם וגם לסביבה במשך שנים רבות.

החברה, יצרנית בריכות הזרמים הראשונה בעולם המאושרת על ידי CEC, חברת "הידרופול Hydropool" מחויבת להימצא בחזית פיתוח הטכנולוגיות היעילות מבחינת אנרגיה. המערכות הייחודיות שלנו המתנקות מעצמן, ומערכות המיגון התרמי HydroWise מאפשרות לנו לעמוד בתקני נצילות האנרגיה המחמירים ביותר של הוועדה לאנרגיה של קליפורניה (C.E.C). 

בריכות הזרמים הניטרליים הראשונים בעולם מבחינת פליטות פחמןחברת "הידרופול Hydropool" מחויבת להקטין למינימום ולנטרל את פליטות הפחמן מתהליכי הייצור שלה. יוזמות הייצור הרזה שלנו מפחיתות באופן קבוע את עקבות הפחמן שלנו. תוכנית יוזמת נטיעת העצים שלנו מבטיחה את תמיכתנו בפרויקטים שלאיכות סביבה, המנטרלים את פליטות הפחמן בתהליכי הייצור שלנו.

הדפסה אחראית כלפי הסביבה, חברת "הידרופול Hydropool" מחויבת לתמוך ביערות המנוהלים באופן אחראי כדי להגן על בתי הגידול של חיות בר, להבטיח מים נקיים ולשמור על בריאות היערות לדורות הבאים. לכן, כל הפוסטרים והעלונים המיוצרים על ידינו מודפסים על ידי חברות המאושרות על ידי המועצה לניהול יערות העולם (FSC), על גבי נייר המאושר על ידי FCS.

הפחתה, שימוש חוזר, מחזורחברת "הידרופול Hydropool" מחויבת להפחית את הפסולת הנשלחת לאתרי הטמנת פסולת. בנוסף ליוזמות הייצור הרזה המפחיתות ו/או עושות שימוש חוזר בחומרי פסולת, אנו מעורבים גם בתוכנית מיחזור ברחבי החברה כולה. גם המעטפות של בריכת השחייה שלנו ניתנים למיחזור.