ניקוי עצמי בבריכת זרמים AquaTrainer FX מחברת Hydropool

המחויבות ל"ירוק תמיד" של חברת "הידרופול Hydropool" מאפשרת ללקוחות שלנו לתרום לסביבה ולחייהם במשך שנים רבות, בזמן שמתרווחים ונהנים מחוויה נפלאה של בריכת זרמים.

סרטון מחברת Hydropool Swimspa המראה את המערכת ניקוי של בריכת הזרמים מסדרת AquaTrainer. ייחודית ומוגנת בפטנט של מערכת ניקוי סינון עצמית, על מנת להבטיח לכם מים נקיים וצלולים לאורך כל השנה עם מעט תחזוקה. באזור הספא ניקוי של המים 100% כל 15 דקות ובבריכות זרמים ניקוי 100% מהמים מתקיים כל 40 דקות, כך שתוכלו להנות מזרימת מים טובה יותר דרך המסננים שלנו יותר מכל מותג אחר של בריכות זרמים. 

כמו כן אזור הספא מצויד במערכת העיסוי הייחודית שלנו, במתן עיסוי גוף מלא והתאמה אישית לעיסוי הרפיה או לעיסוי בריא וחזק.

הבידוד הקנדי שלנו, יבטיח לכם, עלות הפעלה נמוכה ביותר בתעשיית בריכות הזרמים.

בריכות הזרמים הניטרליים הראשונים בעולם מבחינת פליטות פחמןחברת "הידרופול Hydropool" מחויבת להקטין למינימום ולנטרל את פליטות הפחמן מתהליכי הייצור שלה. יוזמות הייצור הרזה שלנו מפחיתות באופן קבוע את עקבות הפחמן שלנו. תוכנית יוזמת נטיעת העצים שלנו מבטיחה את תמיכתנו בפרויקטים שלאיכות סביבה, המנטרלים את פליטות הפחמן בתהליכי הייצור שלנו.

החברה-יצרנית בריכות הזרמים הראשונה בעולם המאושרת על ידי CEC: חברת "הידרופול Hydropool" מחויבת להימצא בחזית פיתוח הטכנולוגיות היעילות מבחינת אנרגיה. המערכות הייחודיות שלנו המתנקות מעצמן, ומערכות המיגון התרמי HydroWise מאפשרות לנו לעמוד בתקני נצילות האנרגיה המחמירים ביותר של הוועדה לאנרגיה של קליפורניה (C.E.C).

הדפסה אחראית כלפי הסביבה: חברת "הידרופול Hydropool" מחויבת לתמוך ביערות המנוהלים באופן אחראי כדי להגן על בתי הגידול של חיות בר, להבטיח מים נקיים ולשמור על בריאות היערות לדורות הבאים. לכן, כל הפוסטרים והעלונים המיוצרים על ידינו מודפסים על ידי חברות המאושרות על ידי המועצה לניהול יערות העולם (FSC), על גבי נייר המאושר על ידי FCS. הפחתה, שימוש חוזר, מחזורחברת "הידרופול Hydropool" מחויבת להפחית את הפסולת הנשלחת לאתרי הטמנת פסולת. בנוסף ליוזמות הייצור הרזה המפחיתות ו/או עושות שימוש חוזר בחומרי פסולת, אנו מעורבים גם בתוכנית מיחזור ברחבי החברה כולה. גם המעטפות של בריכת השחיה שלנו ניתנים למיחזור.