חברת HotSpring העולמית מציגה מכשיר מהפכני
להכנסת חומרים אוטומטית

חברת הענק האמריקאית של מערכות הספא HotSpring יצאה בפיתוח חדשני, בו יהיה ניתן להכניס PH וחומר מחמצן למים באופן אוטומטי ללא מגע יד אדם וזאת בעזרת מכשיר מהפכני ייחודי מסוגו בעולם.

חברת HotSpring העולמית, הקשובה ללקוחותיה ורוצה בטובתם, חיפשה דרך לאפשר להם להינות יותר מבריכות הספא אותם היא מייצרת בארה"ב. לכן פיתחה מכשיר חדשני חכם שמחובר למערכות הפיקוד של הג'קוזי. המכשיר כל תקופה מסויימת, מקבל פקודה אחת לשחרר כמות רצויה של חומר לטיפול בבריכת הספא (ג'קוזי).

המכשיר נבדק ואושר ע"י מכון התקנים האמריקאי ופועל ברחבי ארה"ב זה זמן מה. כרגע HotSpring מתאימה את המערכת לסטנדרטים האירופאים בכדי שגם אנו בישראל נוכל להשתמש במערכת זו וליצור לנו פחות התעסקות עם טיפול במערכת הספא שברשותינו.

פיתוח זה מאפשר למלא צורך בבקשות של לקוחות שאינם רוצים לטפל בהחלפת מים בבריכת הספא עקב נסיעה ממושכת. המכשיר ממשיך לתפקד גם שאנו נעדרים לזמן רב תוך כדי הקפדה על הכנסת כמויות רצויות למים וכמובן להפחית את ההתעסקות בטיפול השבועי.

מכשיר יחודי זה הינו הראשון מסוגו בעולם בבריכות עיסוי שנותן פיתרון לטיפול ללא התערבות של המשתמש.

כמו כן בעקבות מכשיר המותקן במערכות הספא של HotSpring בשם FreshWater® III High Output Ozone System ניתן להמנע משימוש בכימיקלים מזיקים כגון כלור או ברום העלולים לגרום נזק למכישר אוטומטי שכזה וגם כמובן לבריאותינו.

כל זאת באדיבות ענקית מערכות הספא HotSpring.